piektdiena, 2010. gada 19. marts

Aizņemšanās programma

Līdz ar Tautas partijas (TP) lēmumu pamest Valda Dombrovska („Jaunais laiks”) valdību ir pastiprinājies risks par to, vai Latvija turpmāk spēs pildīt starptautiskā aizdevuma programmu.

Jaunās opozīcijas partijas priekšsēdētājs Andris Šķēle 17.marta publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” atklāja, ka grasās aizdevējus ar vēstuli nomierināt, ka TP nemēģinās sagraut programmas pamatmērķi – taču kopā ar citiem viņa izteikumiem tas neradīja īstu skaidrību, kāds ir TP plāns. Tikmēr koalīcijas politiķi izteica bažas, ka TP piedāvājums, ja to īstenos, programmu pārtrauks, vienlaikus izsakot bažas arī par iespējām to pildīt mazākumvaldības situācijā.

Koalīcijas politiķi vērtē TP aiziešanu no valdības17. marta publisko debašu 'Kas notiek Latvijā?' studijā bija visu līdzšinējās koalīcijas partiju politiķi, kas vērtēja Tautas partijas (TP) rīcības formu, pieprasot premjeram Valdim Dombrovskim ('Jaunais laiks') slēgt vienošanos un raidījumā dienā izlemjot valdību pamest. TP priekšsēdētājs Andris Šķēle rīcību pamatoja ar centieniem uzzināt premjera personīgo attieksmi, savukārt visi citi to raksturoja kā ultimatīvu un neapmierinošu un izteica versijas par politisko taktiku.

TP rīcība – mākslīgs iegansts vai vēlme uzzināt attieksmi?17. marta publisko debašu 'Kas notiek Latvijā?' studijā bija visu līdzšinējās koalīcijas partiju politiķi, kas vērtēja Tautas partijas (TP) rīcības formu, pieprasot premjeram Valdim Dombrovskim ('Jaunais laiks') slēgt vienošanos un raidījumā dienā izlemjot valdību pamest. TP priekšsēdētājs Andris Šķēle rīcību pamatoja ar centieniem uzzināt premjera personīgo attieksmi, savukārt visi citi to raksturoja kā ultimatīvu un neapmierinošu un izteica versijas par politisko taktiku.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Koka roka ir blogs par visu, ko neraksta avīzēs