otrdiena, 2011. gada 15. februāris

Optiskais internets Jūrmalā

Ja nepieciešams ātrs un kvalitatīvs internets, tad zini, ka Jūrmalā ir pieejams Lattelecom optiskais internets. Optiskais internets Jūrmalā no Lattelecom ir neslikta izvēle, jo tas ir ātrs, kvalitatīvs un par pieņemamu cenu. Piesakies optikai jau šodien, jo interneta ierīkošana un citas iekārtas ir bez maksas.
Patlaban Lattelecom optiskais internets jau ir pieejams Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Salaspilī, Ventspilī, Valmierā, Jūrmalā, Rēzeknē, Ogrē, Jēkabpilī un citur taču aktīva tīkla izbūve notiek arī citās pilsētās.

Lattelecom optiskais internetsLattelecom ir viens no retajiem pakalpojumu piegādātājiem, kas optisko internetu nodrošina līdz pat gala klienta dzīvoklim, proti, optiskā šķiedra tiek ievilkta klienta dzīvoklī, kas nodrošina augstāko iespējamo pakalpojuma kvalitāti. Lai nodrošinātu klientiem optiskā interneta piegādi līdz dzīvoklim, papildus optiskajai šķiedrai ir nepieciešams tehnisks risinājums, kas sastāv no tīkla mezgliem, sadalītājiem, kā arī gala iekārtām, kas veido būtisku daļu no kopējām investīcijām optikas tīklā.

Pēc optiskā tīkla izveides esošie Lattelecom klienti, vienojoties ar uzņēmumu par viņiem ērtu laiku, saņem ātrgaitas interneta pakalpojumus. Gan interneta, gan Lattelecom televīzijas lietotāji tādējādi saņem pakalpojumus izmantojot optisko kabeļu infrastruktūru, saglabājot esošo maksu par pakalpojumiem. Visi tie iedzīvotāji, kas vēl nav Lattelecom klienti, arī varēs pieslēgt sev ātrgaitas optisko internetu par cenu, kas ievērojami neatšķiras no ierastā platjoslas interneta (DSL) cenas.

Piesaki optisko internetuPiesaki Lattelecom optisko internetu un baudi tā sniegtās priekšrocības. Interneta ierīkošana Jūrmalā ir bez maksas. Piesakot internetā iespējams ietaupīt Ls 5 pirmajam rēķinam. Kopā ar Lattelecom internetu saņemsi daudz un dažādus papildpakalpojumus, kuri ir pieejami tikai Lattelecom klientiem. Optiskais pieslēgums Jūrmalā noteikti neliks vilties!

Šis optiskais internets ir pieejams arī Rīgā un citur Latvijā.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Koka roka ir blogs par visu, ko neraksta avīzēs