otrdiena, 2012. gada 14. februāris

Datori

Personālie datori un portatīvie datori, kas būs par saprātīgām cenām. Portatīvie datori ir nopērkami no Acer, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI un vēl dažiem pazīstamiem ražotājiem. Galda datori jeb personālie datori ir nopērkami no Asrock, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Prestigio ražotājiem, kas ir labi zināmi gan galda, gan portatīvo datoru ražotāji.

Ir nopērkami personālie datori ar CPU Athlon II X2 240, Athlon X2 3250E, Intel Atom 330, Intel Atom N230, Intel Celeron 450, Intel Core i3 350M, Intel Core i3-530, Intel Core i3-540, Intel Core i3-550, Intel Core i5 650, Intel E3400, Intel E5400, Intel E5500, Intel E5700, Intel E6500, Intel E7500, Intel E8500 un tā tālāk. Tas dod iespēju katram pašam izvēlēties savām vai darba vajadzībām piemērotāko. Tāpat būs pieejami datori ar HDD sākot no 250GB, kas būs tāds ekonomisks variants, jo normāls būs kādi 500 GB, kas nozīmē, ka nebūs jāuztraucas par ietilpību, bet nelielām vajadzībām pietiks arī ar 250 GB HDD. Un protams bez RAM nekur! Pieejami RAM 1GB, 2GB, 2x1GB, 3GB un vēl daudzi, kas arī dod iespēju izvēlēties sev piemērotāko RAM. Un protams iespējams izvēlēties citus sīkumus un sakomplektēt datoru pēc savām vajadzībām. Personālo galda datoru priekšrocība ir tāda, ka ik pa laikam to iespējams uzlabot un piepirkt jaudīgākas detaļas, jo kā zināms, tad datori ar laiku noveco. Galda datoram to visu var izdarīt vienkārši un par nelielām summām. Arī personālo datoru detaļas var iegādāties tepat interneta veikalā, kā piemēram sistēmplates AMD Procesoriem, cietos diskus, videokartes, skaņas kartes un visu pārējo, kas nepieciešams galda datoram.

Un protams ne visiem pietiks ar galda datoru. Interneta veikalā ir nopērkami arī labi un lēti portatīvie datori. Portatīvie datori atrodami interneta veikalā sadaļā portatīvie datori. Tie ir portatīvie datori jau no minētiem ražotājiem, kas ir Acer, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Samsung, Toshiba. Arī klēpjdatoriem ir liela izvēle, jo ir nopērkami klēpjdatori ar displeja izmēriem sākot no 5 un beidzot 17 un vairāk lieliem displeja izmēriem portatīviem datoriem, kas dod iespēju katram pašam izvēlēties sev piemērotāko portatīvo datoru ar sev vēlamo portatīvā datora displeja izmēru.

Portatīvie datori ir laba lieta, bet nevajag aizmirst par galda datoriem, jo iespējams ir nepieciešamība iegādāties gan galda datoru, gan portatīvo datoru, kas būs lieliski palīgi gan darbā, gan mājās, kā arī atrodoties kustībā. To visu iespējams piegādāt, jo interneta veikals piegādi nodrošina visā Latvijā, kas ir vēl viens iemesls, kāpēc iegādāties portatīvo datoru zemo cenu interneta veikalā. Turpat nopērkamas datoru somas, kas bieži vien ir dāvanā pērkot portatīvo datoru. Interneta veikals piedāvā datorus, kas ir galda datori un portatīvie datori, kā arī citu datortehnikas, jo veikals ir datortehnikas interneta veikals.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Koka roka ir blogs par visu, ko neraksta avīzēs