piektdiena, 2011. gada 25. februāris

Lattelecom TV

Šodien ziņās par Lattelecom TV. Lattelecom piedāvā vairākus veidus, kā skatīties televīziju – internetā iekš interneta TV – tikai Lattelecom interneta lietotājiem, ar TV, dekoderi un antenu virszemes tv un Interaktīvo TV izmantojot TV, interneta pieslēgumu un dekoderi, ko dāvā bez maksas. Jāpiebilst arī tas, ka interaktīvā TV jaunajiem TV klientiem ir skatāma 3 mēnešus bez maksas.

Interaktīvā TVLattelecom visu laiku attīstās, jo interaktīvās TV abonentiem jau kopš 2008.gada ir pieejams papildpakalpojums - pārraižu arhīvs, kas sniedz iespēju lietotājam ērtā laikā noskatīties pēdējo piecu dienu laikā demonstrētos raidījumus. Lattelecom ir pirmais, kas Latvijas iedzīvotājiem piedāvā šādu pakalpojumu.
Neskatoties uz arvien pieaugošo arhīva popularitāti TV, Lattelecom Interaktīvās TV abonenti turpina aktīvi izmantot arī citas televīzijas inovācijas – raidījuma ieraksta funkciju, virtuālo videonomu, aplolo ziņas TV ekrānā, TV gidu un visu pārējo, kas patiesi nodrošina interaktivitāti.

Arī video noma ir neslikts pakalpojums, jo video nomā var izvēlēties arī filmu ar audio skaņu vēlamajā valodā un/vai ar subtitriem sev tīkamā valodā. Video nomā ir pieejama arī Latvieši valoda. Tā ir lieliska iespēja padarīt savu sadzīvi ērtāku, patīkamāku, kā arī uzlabot svešvalodu zināšanas. Visas šīs lietas un vēl daudz kas cits ir pieejams Lattelecom klientiem.


Viens rēķins, viens komunikāciju piegādātājs un viens palīdzības dienests! Tas viss augstā kvalitātē un par pieņemamu cenu, jo Lattelecom strādā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Piesaki ne tikai Lattelecom TV, bet arī internetu un ja nepieciešams arī mājas telefonu. Lattelecom interneta pieslēgums ir ātrs un kvalitatīvs, kā arī par pieņemamu cenu. Mājas telefons – tas nozīmē zemākus tarifus un visas mūsdienīgās iespējas sazināties, uzzināt un izklaidēties. Ierīkojot Mājas telefonu, Tu varēsi piezvanīt, vienai līnijai pieslēgt vairākus telefona aparātus, to skaitā radiotelefonus, nosūtīt un saņemt faksa ziņojumus, ierīkot un lietot internetu, kā arī izmantot dažādus papildu iespējas, piemēram, numura noteicēju.

Ātrs un stabils interneta pieslēgums, digitālā televīzija (interaktīvā televīzija un virszemes televīzija) un citi interneta pakalpojumi, kas ir augstas kvalitātes un par patīkami zemu cenu. Izvēlies savu pakalpojumu vai mājas komplektu jau šodien, jo kā zināms, tad komplektā ir izdevīgāk.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Koka roka ir blogs par visu, ko neraksta avīzēs