sestdiena, 2012. gada 5. maijs

Interneta pieslēgums Latvijas pilsētās

Šajā rakstā par Latvijas lielākajām pilsētām un pieejamajiem interneta pieslēgumiem Latvijas lielākajās pilsētās. Lielākā Latvijas pilsēta ir Rīga, bet par internetu Rīgā nerakstīsim šoreiz, jo tur būtu jāveido atsevišķs raksts.

Tātad nākamā ir Daugavpils. Internets un interneta pakalpojumi Daugavpilī: interneta pieslēgums Daugavpilī – interneta pieslēgums Daugavpilī pieejams maksimāli ātrs un tas būtu līdz pat 500Mbit/s. Un protams interneta pieslēguma veidi pieejami ir daudz un dažādi. Bezvadu interneta pieslēgums, optiskais internets un citi… Pilsēta liela – interneta pakalpojumu sniedzēji protams daudz, attiecīgi konkurence liela, tātad par pāris latiem iespējams iegādāties stabilu, ātru un lētu interneta pieslēgumu. Kā jau esmu minējis – Daugavpils ir Latgales pilsēta Latvijas dienvidaustrumos pie Daugavas.

Liepāja un internets Liepājā. Liepāja ir trešā lielākā Latvijā un otrā lielākā mūsu rakstā, jo par Rīgu šoreiz nerakstām. Varam sākt lasīt rakstu: interneta pieslēgums Liepājā – arī šeit pastāv līdzīga situācija, kā Daugavpilī. Un tātad iespējams iegādāties interneta pieslēgumu un vai interneta pakalpojumus par pieņemamām cenām. Liepāja ir pilsēta Latvijā, Baltijas jūras piekrastē, starp Baltijas jūru un Liepājas ezeru, kuru ar jūru savieno Tirdzniecības kanāls.
Interneta pakalpojumi Jelgavā. Šajā pilsētā viens no populārākajiem interneta pieslēgumiem ir Lattelecom optiskais internets. Par interneta pieslēgumiem sīkāk lasām rakstā: interneta pieslēgums Jelgavā. Jelgava ir pilsēta Latvijas centrālajā daļā, Zemgalē, 43 km no Rīgas pie Lielupes.

Nākamā mūsu sarakstā būs Jūrmala, kas attiecas uz interneta pieslēgumu Jūrmalā lasām rakstu: interneta pieslēgums Jūrmalā.

Jūrmala ir Latvijas lielākā kūrortpilsēta. Atrodas Vidzemē, apmēram 25 kilometrus uz rietumiem no Rīgas. Pilsētas platība ir 100 kvadrātkilometri. Jūrmala 32 km garumā stiepjas gar Rīgas līci un Lielupi. Pieejami dažādi interneta pieslēgumi – bezvadu, optiskais, dsl pieslēgums un citi…

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Koka roka ir blogs par visu, ko neraksta avīzēs