ceturtdiena, 2013. gada 14. februāris

Ātrie aizdevumi ASV

Pēc lielās depresijas sākuma, vairums pasaules ekonomistu uzskata, ka 2007. gada ekonomikas lejupslīdes ātrums parādīja visneparastāko vairāku valstu finansiālo stāvokli, kas bija atkarīgs no ASV ekonomikas situācijas. Valdības līdzekļu izjukšana un IKP kritums, ko radīja lielais banku sistēmas deficīts, izraisīja finanšu resursu sabrukumu.

Patiesi, 1930. gadu lejupslīde vienmēr atsauc atmiņā neracionālās bagātību svārstības lielo spēlētāju starpā ASV akciju tirgos. Starp banku iestādēm un akciju investoriem, alkatība rada nopietnus draudus finansiālajai dzīvotspējai daudzās nozarēs, kā rezultātā daudzi uzņēmumi tiek slēgti un liela daļa darbinieku zaudē savas darbavietas.

Pārliecinoši pierādījumi par īpašumu apķīlāšanu, bezdarbu un parādiem ir padarījuši atveseļošanos daudz grūtāku. Risinot šo problēmu, Federālā valdība 2009. gadā ir pieņēmusi un īstenojusi ekonomikas stimulācijas plānu, lai mazinātu stresu savu pilsoņu starpā, dodot tiem iespēju apmierināt savas vajadzības. Avārijas ekonomikas stabilizācijas akts 2008 ir stimulējis Parādu atvieglošanas programmas realizāciju. Tā bija pieejama parādniekiem ar nenodrošinātiem parādiem. Programma ļauj parādniekiem vienoties par savu pašreizējo parādu kopējo summu un atmaksāt tikai daļu no tās.

Pavisam nesen, cita programma bija pieejama parādniekiem, kas vēlas izmantot aizdevumus bez iešanas cauri stingrai parastajai banku aizdevumu birokrātijai, kas prasa relatīvi labu kredītvēsturi garantētam apstiprinājumam. Ātri aizdevumi ir ļoti pieprasīti daudzos štatos un saņēmuši pozitīvas atsauksmes no daudziem cilvēkiem, ņemot vērā to ātro apstrādi un pieejamību.

Ātrie aizdevumi piedāvā naudas aizdevumu parādniekiem, kuri piekrīt atmaksāt aizdevuma summu un procentus nākamajā algas dienā. Nav citu prasību, izņemot esošu bankas kontu un pieteikuma veidlapas aizpildīšanu tiešsaistē. Aizdevējs pieprasa arī personīgo informāciju un bankas rekvizītus, lai veiktu ātru darījumu. Lai gan ātrie aizdevumi piedāvā vienkāršu metodi, kā iegūt aizdevumu, pieteikuma apstiprinājums nav 100% garantēts. Tas būs atkarīgs no aizņēmēja spējas atmaksāt parādu termiņa beigās.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Koka roka ir blogs par visu, ko neraksta avīzēs