pirmdiena, 2014. gada 15. septembris

Mājas kapitāla kredīti

Mājokļa kapitāla kredīta pieteikumu prasības arī ir vienkāršas. Papildus priekšnoteikumi šāda kredīta pieteikumā ietver pierādījumu par īpašumtiesībām uz mājokli un pierādījumu par Jūsu pašreizējo mājas kapitālu. Mājas kapitāla kredīts ir paredzēts jebkura veida mājoklim, piemēram, vienģimenes mājoklim, dzīvoklim, divģimeņu mājai utt. Mājas kapitāla kredīta apstrādē pirmais solis ir īpašuma novērtējums. 

Īpašumtiesību sertifikāta un dokumentu sagatavošana arī ir daļa no mājas kapitāla kredīta apstrādes un, protams, tāpat kā ar jebkuru citu kredītu, aizdevēji pārbaudīs Jūsu nodarbinātības statusu un var arī noteikt Jūsu parādu un ienākumu attiecību. Lielāka parādu attiecība, piemēram, vairāk nekā 38%, var ietekmēt Jūsu kredīta novērtējumu, tomēr tas nebūs galvenais noteicējs, ja Jūsu mājoklim ir augsta tirgus vērtība. Mājas kapitāla kredīta apstrāde vidēji aizņems aptuveni 5 dienas. Galvenā mājas kapitāla kredīta priekšrocība ir tā procentu likmes. Šie mājas kapitāla kredīti parasti tiek strukturēti kā fiksēti kredīti uz ilgāku laiku, sākot no 10 gadiem līdz 30 gadiem, tādēļ mājas kapitāla kredītu var izmantot, lai apmierinātu dažādas prasības, piemēram, parādu konsolidāciju, mājas labiekārtošanu, medicīnas rēķinu nomaksu, patēriņa kredītu atmaksu un pat došanos atvaļinājumā, tomēr nedomājiet, ka mājas kapitāla kredīti var vienmēr būt drošs darījums aizņēmējiem.

Aizdevēji var nākt klajā ar daudziem pievilcīgiem piedāvājumiem, jo viņiem būs iespēja iegūt Jūsu īpašumu. Viņi piedāvās maksimālo summu un ilgu kredīta termiņu, jo tie var saņemt no tā lielāku peļņu, turklāt aizdevēji galu galā būs Jūsu mājas īpašnieki, ja Jūs nespēsiet atmaksāt kredītu.

Mājas kapitāla kredīti ir viens no lētākajiem kredītu veidiem, ko Jūs varat izmantot, tomēr, esiet piesardzīgi, jo risks, kas iesaistīts šajos kredītos, arī ir augsts, ja aizņēmējs nevar veikt tā atmaksu laikā.

 

  © 2009 Koka roka ir blogs par visu, ko neraksta avīzēs